logo

Kasutustingimused

Avastusrõõmu ruumid on ürituse läbiviimisel mõeldud kasutamiseks eelnevalt kokkulepitud ajaks. Avastusrõõm on Sinu kasutuses täpselt 3 tundi, mille sisse kuulub ka ettevalmistus.

Lahkumisel palume kinni pidada täpsest ürituse lõpu kellaajast, vastasel juhul on mängutoal õigus esitada arve ületatud aja eest.

Ruumide täiskasvanust rentija ja iga lapsevanem vastutab kogu ürituse vältel oma laste järelvalve ja turvalisuse eest ise. Ruumide rentija vastutab ruumide, tehnika ja inventaride heakorra eest, kahju tekitamisel rendileandja varale või hilisemat eripuhastamist vajava juhtumi korral on rendileandjal õigus nõuda rendilevõtjalt kahju hüvitamist. Rendileandja ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade eest.

Vajadusel lukustage uks, et mõni väikelaps kogemata üksinda välja ei pääseks, samuti hoiab see ära võõraste isikute loata sissepääsemise ruumidesse.

Palun käitu inventariga heaperemehelikult, ära loobi ega lõhu mänguasju.

Siseruumides võib viibida vahetusjalanõudes või sokkides, välisjalanõude kandmine ei ole lubatud.

Ruumides olevad mänguasjad ning köögitarbed on mõeldud kasutamiseks ainult Avastusrõõmus, palun ärge neid koju kaasa võtke.

Avastusrõõmus on keelatud suitsetada ja tarbida alkohoolseid jooke, samuti on keelatud sära- ja vulkaanküünalde, pürotehnika või tuleohtlike esemete kasutamine.

Rentnik ja külalised on kohustatud hoidma puhtust ja korda.

Rentnik ja külalised ei tohi minna joogi, söögi (sh närmiskumm) ega terava esemega mängualasse.

Palume koduloomi mitte kaasa võtta.

Konfetti ja paber-show ei ole lubatud.

Avastusrõõmus toimub korraga vaid üks üritus, kus viibivad vaid Teie kutsutud külalised.

Kui Te ei saa asjaolude muutumise tõttu pidu broneeritud ajal pidada ning teavitate meid sellest minimaalselt 24 tundi enne peo algust, siis on võimalik kokku leppida uus aeg peo toimumiseks (seda võimalust saab kasutada ühe aasta jooksul).

Soovi korral ja järgneva broneeringu puudumisel saab võtta lisaaja. Iga järgnev 30 min on 30€.

Juhul, kui peo käigus peaks mõni mänguasi katki minema, siis palun tõsta see kõrvale, et saaksime selle korda teha või uue vastu vahetada.