logo

Meist

Avastusrõõmu idee sündis soovist pakkuda lastele ja lastevanematele mõnusat ning kaasaegset peopaika sünnipäevade ja kohtumiste pidamiseks.

Meie eesmärk on innustada lapsi avardama oma loomingulist mõtlemist ja kehalist aktiivsust läbi mängu. Seetõttu oleme valinud mängutuppa iga mänguasja ja atraktsiooni läbi korraliku eeltöö. Mängutoas leidub kuulsaid ja auhinnatud brände nagu MODU, Stapelstein, KiddyMoon, BioBuddy, Little Dutch jne.

Esimene Avastusrõõmu väärtus on turvalisus. Me soovime, et igal lapsel oleks meie mängumaal turvaline ja samas elamuste rohke mäng. Avastusrõõmus ei ole ühtegi liialt pisikest mänguasja, mis võiks lapsele ohtu kujutada või teravat nurka, kuhu end ära lüüa. Kõik ise ehitatud atraktsioonid on korralikult töödeldud, vältides pinde ja ohtlike auke. Turvalisuse tagamiseks, viime iga kuu läbi mängutoa turvalisuse auditi ja tegeleme probleemide ilmnemisel nendega koheselt. Tagamaks õnnetuste korral tõendusmaterjali ja kaitstes Avastusrõõmu vara, on mängutuppa paigaldatud kaamerad, mille salvestised kustutatakse 1 kuu möödudes.

Teiseks suurimaks väärtuseks on jätkusuutlikus ning keskkonna hoidmine, mis väljendub meie mänguasjade valikus – suur osa mänguasju on Avastusrõõmus puidust. Mängutoa ehitusel oleme teinud võimalikult palju ehitisi oma kätega kohapeal valmis ja mõned mänguasjad oleme soetanud ka järelturult.

Kolmas Avastusrõõmu väärtus on personaalsus ja mugavus. Soovime iga sünnipäeva eelkorralduse juures abiks olla ja toetada kvaliteetsete ürituste sündi. Proovime igale kliendi küsimusele vastata 24 tunni jooksul ja olla telefonitsi kättesaadav. Sünnipäeva last tervitab Avastusrõõmus alati personaalne õnnesoov meie kaartahvlil. Mängutuba on kujundatud mõeldes ka lastevanematele, et neil oleks mugav lapsi jälgida ja samal ajal sõpradega vestelda. Mugavust silmas pidades on Avastusrõõmus olemas tasuta kohvi, tee, kohvi piim, suhkur, mesi, köögi tarbed, Wifi ja peo lõpus koristus. Selleks, et pidu veelgi meeleolukam oleks, on mängutoas seinal kõlar, kust Spotify vahendusel muusikat lasta.